Chciałbyś wyjechać na narty za granicę, lecz nie wiesz, jak konkretnie się do tego zabrać? Zobacz, jakie mamy dla Ciebie rozwiązania!

Jeżeli planujesz zimowy wyjazd na narty, oczywiście zastanawiasz się, które miejsce w tym roku wybrać. Właściwie zdecydowanie zarówno ferie w Polsce jak i za granicą mają swoje plusy i wady - jeśli chcesz się przekonać, jak to właściwie jest z feriami we Włoszech, doskonale trafiłeś!

Jeżeli planujesz zimowy wyjazd na narty, zdecydowanie zastanawiasz się, które miejsce w tym roku wybrać. Praktycznie niewątpliwie zarówno ferie w Polsce jak i za granicą mają swoje zalety i minusy – jeżeli chcesz się przekonać, jak to dokładnie jest z feriami we Włoszech, dobrze trafiłeś!

Dlaczego właśnie Włochy?

Jazda na nartach w Alpach

Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Włochy praktycznie od lat są zdecydowanie najpopularniejszym państwem, do którego jeździ się w Europie na narty.

Jeżeli masz chęć uzyskać inne materiały na omawiany temat, to sprawdź proponowane www (https://adwokat-konysz.pl/zakres-uslug/prawo-wlasnosci-intelektualnej/), które posiadają również dane na podnoszone zagadnienie – kliknij więc tutaj.

Świetne stoki wprawdzie są także w Austrii lub w Szwajcarii, jednakże tym zazwyczaj jest znacznie zimniej niż we Włoszech, a jednocześnie o wiele drożej. Wprawdzie wyprawa do Włoch zdecydowanie będzie kosztował Cię nieco więcej niż ferie w Polsce, jednak z drugiej strony dla osób radzących sobie trochę lepiej na nartach zazwyczaj warunki panujące w Polsce są niewystarczające. Włochy nie są równocześnie aż tak kosztowne, żebyś nie mógł sobie pozwolić na taki wyjazd raz do roku. Jeżeli chodzi o pogodę na wyjazd na narty Włochy również bez wątpienia plasują się w czołówce – zazwyczaj można liczyć na niewielkie słońce i niezbyt zimne temperatury, dzięki czemu w czasie dnia jeździ się wyjątkowo przyjemnie.

Wyjazd samodzielny

Jeżeli chodzi o samodzielny wyjazd na narty Włochy również są godne polecenia – właściwie wszyscy mówią doskonale po angielsku, zatem bez wątpienia nie będziesz mieć najmniejszych kłopotów ze zorganizowaniem noclegu lub kupnem karnetu. Jeśli jesteś elastyczny czasowo, wtedy polecamy przede wszystkim Livigno – w pewnych okresach przy zakupie noclegów w poszczególnych miejscach można dostać karnet narciarski gratis, co z pewnością znacząco obniży koszty całego wypadu.

Wyjazdy zorganizowane

Jeżeli nie masz czasu czy ochoty na planowanie wypadu na narty samodzielnie, wtedy możesz zdecydować się na wykupienie wycieczki zorganizowanej. Jeżeli chodzi o zorganizowane wyjazdy narciarskie Austria jest niezwykle popularną destynacją, więc na pewno znajdziesz coś właściwego dla siebie. Można wybierać na przykład pomiędzy wyjazdami studenckimi a wycieczkami dla rodzin z dzieciakami – zazwyczaj właściwie każdemu udaje się wybrać coś odpowiedniego dla jego potrzeb, a jednocześnie na jego kieszeń, co bez wątpliwości również jest ważne.

Polecamy serdecznie wyjazdy do Włoch lub Austrii!