Jeżeli chcemy spędzić przyjemny weekend pod Warszawą, to mamy naprawdę dużo interesujących opcji

Gdy nastaje upragniony weekend, a my pragniemy zrelaksować się oraz wyrwać się chociaż na chwilę ze stolicy, to wcale nie musimy jechać daleko w Bieszczady czy na Mazury. Okazuje się, że pod Warszawą jest bardzo wiele interesujących miejscowości.

Gdy nastaje wyczekany koniec tygodnia, a my chcemy odpocząć i wyjechać choć na trochę z Warszawy, to absolutnie nie musimy jeździć daleko w góry czy na Mazury. Na szczęście w okolicy Warszawy jest bardzo wiele interesujących miejsc.

Jeżeli mamy ochotę na przyjemny weekend pod warszawą, to dobrym rozwiązaniem może być zajrzenie do Netu. Wystarczy włączyć przeglądarkę oraz wpisać odpowiednie hasło, by uzyskać mnóstwo wartościowych rezultatów z propozycjami wspaniałych wypadów. Świetnym rozwiązaniem może być np. weekend w kazimierzu dolnym. To znajdujące się nad Wisłą miasto oferuje wiele najróżniejszych atrakcji – bez problemu znajdziemy tam znakomitą restaurację, urokliwe miejsca do wielogodzinnych spacerów oraz okazałe zabytki. Warto też wybrać się do Konstancina-Jeziornej, żeby zwiedzić znajdujący się tam urokliwy park z tężnią. Świetnym pomysłem będzie również eskapada rowerowa po Kampinosie. Opcji mamy naprawdę wiele i ogranicza nas jedynie pomysłowość.

tableau - wakacje

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Okazuje się, że weekend pod Warszawą może być wyjątkowo ekscytujący. Starczy zajrzeć do sieci, gdzie odnajdziemy multum przydatnych porad.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Masz ochotę na kolejne? W takim razie jesteśmy tam – należy wejść w ten link i czytać nowe opisy.

Jeżeli pragniemy mieć jeszcze więcej opcji, to warto przykładowo udać się nad Zalew Zegrzyński, gdzie możemy popływać łódką lub wypożyczyć kajak. Naturalnie w rejonie Warszawy jest sporo kilometrów ścieżek rowerowych, więc jeżeli ciekawi nas ten typ spędzania wolnego czasu, to z łatwością odnajdziemy coś ciekawego. Warto jednakże spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym. To miasteczko jest wyjątkowo urokliwe i z pewnością zaoferuje nam dużo różnych atrakcji. Z łatwością odnajdziemy tam wygodny nocleg, jeśli chcemy zostać na dłużej. Działające tam karczmy podają naprawdę smaczne jedzenie, a górujący nad miastem zamek jest imponujący. Zwolennicy wielogodzinnych spacerów też będą zadowoleni.

Warto czasami wybrać się na spontaniczny wypad gdzieś pod stolicę. Okazuje się, że posiadamy bardzo dużo możliwości, możemy więc co tydzień jeździć gdzie indziej oraz nieustannie poznawać nowe miejsca.