Kiedy jesteś twórcą wyjazdu dla podwładnych, pamiętaj o tych wskazówkach!

Nadchodzący karnawał to czas, który bezbłędnie sprzyja zabawie, rozluźnieniu i dbaniu o więzi. Warto to wyzyskać nie tylko w grupie znajomych, ale i w własnej korporacji. W jaki sposób prawidłowo zaaranżować taki wspólnie spędzony czas?

Nadchodzący karnawał to czas, który doskonale pobudza zabawę, rozluźnieniu i nawiązywaniu więzi. Pożądane byłoby to wykorzystać nie tylko w kole znajomych, ale i w własnej korporacji. Jak prawidłowo zorganizować taki wspólny czas?

Noclegi w Białowieży

Źródło: pixabay.com

Przede wszystkim określmy, co potrzebujemy osiągnąć. Imprezy firmowe mogą mieć za cel wyłącznie zabawę, są w stanie także intencjonalnie prowadzić do integracji i rozwijania relacji pomiędzy pracownikami, może być i tak, iż służą poznaniu samej firmy i zidentyfikowania się z celami stawianymi przez szefostwo. Zależnie od tego, która opcja jest bliższa naszej firmie, wskazane jest wybrać optymalne miejsce i formę imprezy. Może to być 1 wieczór w porządnej knajpie w centrum miasta, jednakowoż może to być również zwariowany wyjazd na weekend, w czasie którego każdy znajdzie coś dla siebie. O ile zdecydujemy się na imprezę podróżniczą, jesteśmy zobligowani dopiąć na ostatni guzik wszelkie detale organizacyjne, szczególnie sprawę noclegu. Im bardziej komercyjnie rozbudowane punkty, tym łatwiej będzie to uzyskać.

Przykładowo godziwy i w wysokim standardzie nocleg Białowieża zapewni nam zdecydowanie prędzej i łatwiej niż na przykład Kołbaskowo. Przy tym te bardziej rozpoznawane lokalizacje łączą się często z dodatkowymi atrakcjami, np. opcją zrobienia ogniska bądź specjalnego zwiedzania okolicznych wartych odwiedzenia miejsc. Takowa impreza na pewno będzie się miło kojarzyć wszystkim członkom. Jeśli dodamy do tego smaczne posiłki i wysoki wzorzec pokoi, możemy być spokojni o wynik końcowy.

Cokolwiek wytypujemy, zwróćmy przy tym atencję na koszty i możności terminowe. Karnawał trwa krótko, zima nas ostatnimi laty omija – termin wyjazdu powinien być wobec tego dobrze przemyślany, a koszty wymierzone na potencjał firmowego funduszu.