Parę słów o wyborze parkingu przy lotnisku Warszawa/Modlin

Chcesz polecieć z lotniska Warszawa/Modlin? Pamiętaj o bezpiecznym parkingu i zaoszczęść sobie stresu.

Masz w planach polecieć z lotniska Warszawa/Modlin? Nie zapomnij o bezpiecznym parkingu i zaoszczęść sobie nerwów.

parking w modlinie

Autor: fuyuki-method
Źródło: http://www.flickr.com

Bez względu na to, czy planujemy krótszy czy dłuższy wyjazd za granicę, nierzadko pojawia się problem co zrobić z samochodem. Wybierając lotnisko Modlin parking to także bardzo ważna kwestia dla tych, którzy chcieliby przyjechać na lotnisko autem oraz zostawić go w bezpiecznym do czasu powrotu.

Port Lotniczy Warszawa – Modlin to międzynarodowy port lotniczy mieszczący się Nowym Dworze Mazowieckim, położony ok. 35 km od granicy śródmieścia stolicy. Terminal Warszawa/Modlin obsługuje loty rejsowe krótkiego i średniego zasięgu – tanich linii lotniczych – do miast europejskich, loty krajowe oraz rejsy czarterowe. Port Warszawa – Modlin docelowo ma obsługiwać część ruchu lotniczego, jakie dotychczas było kierowana Lotnisko Chopina w stolicy. parking przy lotnisku Warszawa – Modlin pozwala podróżującym zaoszczędzić sobie nerwów związanych ze znalezieniem miejsca w jakim można pozostawić auto sól drogowa workowana na czas nieobecności właściciela.

Poszukując właściwego parkingu powinniśmy zwrócić szczególna uwagę, aby był on bezpieczny, strzeżony i najlepiej czynny 24 godziny przez 7 dni tygodnia. Teren parkingu powinien być utwardzony, solidne ogrodzony, oświetlony oraz wyposażony w kamery. Te czynniki sprawiają, iż można być spokojnym o swoją własność i nie będzie problemu z jej odbiorem nawet jeżeli lądowanie samolotu w drodze powrotnej przewidziane jest na godziny wieczorne lub wczesne godziny poranne. Oczywiście ważna jest również kwestia odległości parkingu od lotniska. Najlepiej wybrać taki plac, który mieści się kilka minut drogi od lotniska. Jeśli z pewnych względów chcemy wykupić parking, który położony jest znacznie dalej, warto sprawdzić czy w pobliżu zapewniony jest wygodny transfer busem. Decydując się na dany parking ze sporym wyprzedzeniem można mieć szansę na atrakcyjne ceny (strona www).