Lubiąca ruch kobieta, czyli co można na siebie włożyć

kadr - moda
Aktualnie coraz więcej osób stawia na naprawdę aktywne spędzanie wolnego czasu. Wędrówki po górach stały się czymś, co już nikogo nie dziwi. Dni wolnych od pracy nie spędzamy już na kanapie, śledząc kolejny serial. Stawiając na wędrówkę po górach, trzeba jednak pamiętać o solidnym wyposażeniu. Właściwe buty i odzież zapewnią nie tylko komfort i doskonały wygląd, ale również bezpieczeństwo.

selfie - moda
Autor: Luiz Fernando Reis
Źródło: http://www.flickr.com
kadr - moda
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Elementarną częścią każdej wędrówki po górach są doskonałej jakości buty trekkingowe. Wspomniane buty trekkingowe muszą przede wszystkim mieć wystarczająco grubą podeszwę. Sprawi to, że stopa nie będzie boleśnie odczuwała malutkiego nawet kamyczka, na który niechcący staniemy. Producenci ubrać i akcesoriów dla aktywnych mają do zaoferowania aktualnie rozwiązania ewidentnie kobiece. Przedstawicielki płci pięknej mogą wybierać pomiędzy butami trekkingowymi w rozmaitych barwach. Wprawdzie nadal na czele stoi beż oraz rozmaite odcienie brązu oraz granatu, ale nie znaczy to, że nie można aktualnie znaleźć butów trekkingowych , które mają różowy kolor. W przypadku butów trekkingowych ogromne znaczenie ma także wysokość cholewki. Im wyższe góry i im bardziej skomplikowany teren, tym większą wysokość musi mieć cholewka. Dzięki temu staw skokowy bardzo dobrze ochraniany będzie przed skręceniem oraz zwichnięciem. Nie bez znaczenia jest również materiał, z którego uszyto buty. Najlepsze są oczywiście tkaniny odporne na działanie wody i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Buty trekkingowe, które błyskawicznie zaczną się drzeć nie są dobrym wyborem.

W sklepach z odzieżą dla aktywnych wyszukać można także kurtki softshell damskie. Przedstawicielki płci pięknej, które interesują kurtki Softshell damskie dostają aktualnie naprawdę szeroki wybór. Wybierać można pomiędzy modelami układającymi się blisko ciała, jak i tymi, które pozostawiają dość spory luz. Kurtki uszyte z myślą o kobietach z materiału Softshell to także cała paleta barw. Kobiety mają teraz do wyboru kurtki jednokolorowe oraz te, które uszyto z materiału w rozmaite wzory.

Bardzo modne są kurtki w kolorach mocnych i intensywnych, które sprawiają, że nosząca je pani nie pozostanie niezauważona. Kurtki Softshell to doskonały wybór dla wszystkich pań, które szukają odzieży wierzchniej najwyższej jakości.