Na narty można wyjechać także za granicę, Italia oferuje wręcz idealne warunki do szaleństwa na stoku

Narty autokarem
Narty stały się niesamowicie modną dyscypliną sportową, uwielbia ją coraz więcej naszych rodaków. Dziś zwolennicy śnieżnego szaleństwa nie muszą już ograniczać się jedynie do krajowych ośrodków narciarskich, coraz więcej biur turystycznych proponuje interesujące wyprawy na narty do zagranicznych miejscowości. Choć polskie ośrodki są na przyjęcie sportowców wyśmienicie przyszykowane, warto nieraz pojechać gdzieś dalej oraz skosztować innych warunków.

Już dziś wybierz się na narty – przeczytaj więcej tutaj – autokarem
W sytuacji, kiedy amatorów narciarstwa znudzi już jeżdżenie wciąż po tych samych trasach, mogą skusić się na wycieczkę zagraniczna oraz pojechać na narty autokarem. Coraz więcej biur podróży oferuje ten wariant rozrywki, co wiąże się z wielkim zainteresowaniem, jakim on się cieszy. Jeszcze do niedawna nasi narciarze najczęściej wybierali stoki położone w Tatrach. Dzisiaj coraz częściej wybierają odleglejsze zakątki Europy, jak choćby Austrię, Niemcy czy Włochy. Italia przez dłuższy czas była utożsamiana ze słonecznym wypoczynkiem nad morzem, jednak trzeba przyznać, że kraj ma doskonałe warunki do szaleństw na śniegu oraz jest dobrze przyszykowany na przyjęcie turystów.

Pojedź na narty (sprawdź przykłady) do Włoch

wyjazd na narty
Autor: Kyle Pearce
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy rozchodzi się o wyjazdy na narty włochy cieszą się wielkim powodzeniem pośród turystów, gdyż w kraju tym panują wręcz optymalne warunki dla sportów na śniegu. Włoskie Dolomity to pewność wspaniałych widoków i doskonale przyszykowanych tras zjazdowych. Także baza turystyczna w tym rejonie Europy jest wyśmienicie przygotowana na przyjęcie narciarzy. Turyści mają możliwość zameldować się w hotelach, pensjonatach oraz schroniskach, a jeśli znuży ich już jazda na nartach, mogą korzystać z wielu odmiennych atrakcji dostępnych na miejscu. Teraz podobne wycieczki organizuje wiele biur turystycznych, niemniej sporo osób woli wyjazd na własną rękę. W przypadku, gdy jeszcze nigdy nie wyjechało się za granicę na narty Włochy lepiej odwiedzić razem ze zorganizowaną wycieczką. Przez to wszelkie formalności będą już dopełnione i nie trzeba będzie martwić się o kwaterunek, lot lub przyjazd na miejsce.

Podobne wyprawy to wspaniała przygoda i multum zabawy. Należy pamiętać też o tym, że tego rodzaju ośrodki proponują rozrywki dla całej rodziny, zapewniają różne udogodnienia i atrakcje, więc takie wyjazdy na narty potrafią stać się wyśmienitą rodzinną wycieczką.