Propozycja na weekend pod Warszawą – dla singla, dla dwojga, dla rodziny

zbliżenie - wyjazd
Weekend w Kazimierzu Dolnym to świetna propozycja dla osób, które chcą odpocząć w pojedynkę, spędzić romantyczne chwile z partnerem bądź zapewnić całej rodzinie aktywny wypoczynek w wyjątkowych okolicznościach. W tym mieście wskazówki zegara obracają się jakby wolniej aniżeli w stolicy kraju.

ćwiczenia - fotka
Autor: PSIORTAL .pl
Źródło: http://www.flickr.com

Świetna propizycja dla singla

wyjazd - stykówka
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Kazimierz Dolny to doskonałe miejsce, aby naładować się pozytywną energią. Wybierając weekend pod warszawą w pojedynkę można oczyścić umysł, uporządkować myśli i uciec na moment przed zgiełkiem stolicy. Komfortowy pokój, pyszne jedzenie, długie wędrówki po malowniczych okolicach, ekskluzywne atrakcje oferowane przez hotele to idealna propozycja dla singla. Wyjątkowa atmosfera Kazimierza Dolnego decyduje o tym, że jednak nierzadko samotny wyjazd zamienia się w początek nowej znajomości.

Weekend dla zakochanych

weekend w kazimierzu dolnym to również doskonały pomysł na 2-dniową randkę lub rocznicowy prezent. Mieszkając na co dzień w stolicy czasami chce się spakować walizkę by uciec gdzieś z bliską osobą. Okazuje się, iż wcale nie trzeba daleko szukać. Kazimierz Dolny sprzyja zakochanym – znajdziemy tu nastrojowy rynek, piękne ścieżki do spacerów i klimatyczne kawiarenki. Odpowiedni nocleg sprawi, że zakochani będą mogli doznać maksimum przyjemności z weekendu. Dołóżmy do tego pyszna kuchnię, wino oraz relaks w jacuzzi i partnerzy poczują motylki w brzuchach.

zbliżenie - wyjazd
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Radosny czas w otoczeniu rodziny

Kazimierz Dolny to także doskonałe miejsce na rodzinny weekend. W Kazimierzu Dolnym znajdziemy folwark, który na pewno zaciekawi dzieci. Dodatkowe atrakcje proponowane przez hotele, jak na przykład sala kinowa, pokój gier, bilard czy kręgle, nie pozwolą na nudę ani dzieciom ani dorosłym, także jeśli w wybrany weekend pogoda okaże się kapryśna. A gdy wyjdzie słońce, można udać się na boisko, plac zabaw albo na lodowisko. Koniecznie trzeba zrobić sobie zdjęcie przy słynnej fontannie i zobaczyć piękne zabytki. Doskonałym pomysłem będzie też wycieczka rowerowa z zaplanowaną trasą. Niektóre hotele w Kazimierzu Dolnym proponują zabawy pod okiem profesjonalnych animatorek. Zostawiając dzieci pod profesjonalną opieką w ferworze zabawy, rodzice mogą udać się na masaż bądź po prostu spędzić chwile tylko ze sobą.