Wczasy w Wietnamie dla każdego turysty

morze - malowidło
W dzisiejszych realiach, mieszkańcy Polski mają właściwie nieskończone opcje wakacyjne do wyboru. Możemy podróżować po kontynencie, latać do Ameryki, albo do Australii. Wszystko za sprawą małych linii lotniczych, które otwarły swoje agencje w Polsce, gdy ta stała się częścią Unii Europejskiej. Jeżeli nie jesteś amatorem zimy, i chciałbyś w tym sezonie porządnie wygrzać się w którymś z egzotycznych krajów, powinieneś wybrać się na wypoczynek do Azji.

morze - malowidło
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
wyobrażenie - morze
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Na kontynencie tym, miejscem z pewnością wartym odwiedzenia będzie wietnam (zobacz również wycieczki jednodniowe hanoi) wczasy tam każdemu przypadną do gustu, bowiem jest to miejsce znane z licznych interesujących punktów turystycznych. Najlepszym czasem na pobyt tam będą miesiące od grudnia do kwietnia, wówczas nie występują opady a aura jest bardzo przyjemna. wycieczki do wietnamu raczej należy bukować ze sporym wyprzedzeniem. Jeżeli planujesz noworoczny wyjazd, szukaj biletu już przed wakacjami, wówczas masz gwarancję otrzymania najlepszej okazji. Kiedy już zabukujemy lot, największe koszty będziemy już mieli za sobą. Gdyż koszt jedzenia w Azji jest znacznie mniejszy niż u nas – kieszonkowe w wysokości 100 dolarów starczy nam na długo.
Gdy zdecydujemy się na zaaranżowanie wycieczki do Wietnamu, powinniśmy przemyśleć, co chcielibyśmy tam zwiedzić. Jednym z ciekawszych terenów w tym kraju, jest miasto Ho Chi Minh, mocniej każdemu znane ze swojej dawnej nazwy – Sajgon. Będzie to autentyczna, miejska dżungla. Jeżeli nigdy dotąd nie byliśmy w azjatyckiej metropolii, może to być dla nas szok, jednak wrażenia z zatłoczonych i jaskrawo oświetlonych ulic będą z pewnością niezapomniane. Z kolei jeśli pragnąłbyś zaznać typowych wakacji na plaży, powinieneś także odwiedzić Vung Tau, prawdziwy nadmorski kurort z ciekawymi atrakcjami dla każdego.

Czy potrzebujesz kolejnych i ciekawych wpisów na podany tu temat? Nadciągamy z pomocą – kliknij, aby przeczytać (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) tutaj nowe wątki.

Tay Ninh to natomiast niewielkie, historyczne miasto, umieszczone wysoko w górach, tam możemy podziwiać jedną z najokazalszych świątyń w tej części kontynentu. Była ona założona w XX wieku. Jeżeli jednak szukasz tropikalnych, starszych budowli, niestety niewiele ich się ostało po wojnie.

Wczasy Wietnamie to idealny pomysł dla każdej persony, która nie lubi zimy i najmroźniejszy czas pragnie przeżyć w jakimś egzotycznym miejscu. Wietnam nadaje się do tego idealnie, gdyż spotkamy tam wiele ciekawych zabytków, a także będziemy mogli wygrzewać się na plaży.